Tipy na narodeninovú oslavu podľa vašich predstáv

Keď ste človek, ktorý sa nevie nikdy rozhodnúť, skúste sa inšpirovať. Narodeninovú oslavu ste organizovali už veľakrát, ale nikdy ste presne nevedeli, ako chcete vlastne narodeniny osláviť. Je čas to tento rok naplánovať poctivo a do posledného detailu tak, aby si každý, najmä vy, prišiel na svoje. Dnes je tiež vymoženosťou to, že pozvánky môžete rozoslať aj online a dokonca môžete vytvoriť v aplikácií Facebook udalosť, kde bude presný čas a miesto vašej oslavy a vaši priatelia sa môžu pridať.

cupcake.jpg

Veľká párty – ak ste typ človeka, ktorý miluje zábavu, tanec, alkohol a veľkú partiu ľudí k tomu, toto je ako pre vás. Takúto párty môžete zorganizovať doma, alebo aj v klube. Dôležité je zabezpečiť občerstvenie, alkoholické aj nealkoholické nápoje a samozrejme, to najdôležitejšie – hudbu.
Mini oslava – naopak, ak nie ste milovníkom hlučných a preplnených priestorov, zorganizujte malú oslavu doma v kruhu najbližších, niečo dobre napečte, pripravte nejaké dobroty, či chutné víno a užite si svoj deň naplno.
Záhradná párty – tento spôsob oslavy vašich narodenín sa dá organizovať len v jarnom, či letnom priaznivom počasí. Ak však máte záhradu, útulný altánok, či dokonca bazén, pozvite svojich hostí na záhradnú grilovačku spojenú s kúpaním v bazéne a oslávte tak svoje narodeniny v letnom duchu.

oslava narozenin.jpg

Vo dvojici – ak túžite stráviť narodeniny len so svojou drahou polovičkou, nie je na tom nič zvláštne. Takýto špeciálny deň chcete určite stráviť spolu, dať si dobrý obed, či večeru, urobiť si výlet, alebo zájsť na rande. Dokonca sa môžete celý deň len vyvaľovať v posteli a pozerať spolu filmy.
Úplne sám – tráviť narodeniny osamote je pre väčšinu ľudí nemysliteľné, ale samozrejme, nájdu sa aj ľudia, ktorí oslavy veľmi nemusia a radšej si osamote dajú pohár vína, či piva bez zbytočných procedúr. Nie je na tom nič zlé, ani divné.