5 zábavných hier na párty!

1. Módna prehliadka. Skvelá možnosť, ak sa všetci dobre poznáte. Môžete si dokonca vymeniť role a ak ste žena, prezliecť sa do mužského oblečenia a zase naopak. Možností je skutočne veľa! Môžete použiť aj netradičné veci, ako napríklad sáčok, alobal, plastový kelímok alebo papier. Pri tejto hre sa fantázii skutočne medze nekladú!

oslava narozenin.jpg

2. Activity. Túto hru určite poznáte. Rozdeľte sa do dvojíc alebo do tímov a hádajte, kto čo ukazuje, kto čo nakreslí alebo kto čo opisuje slovom. Táto hra je veľmi vhodná na spoznanie nových ľudí. Môžete sa teda rozdeliť aj do tímov zmiešaných, napríklad dvaja ľudia, ktorí sa poznajú a dvaja ľudia, ktorí sa nepoznajú. Uvidíte, zasmejete sa, spoznáte sa a napokon sa aj niečo nové naučíte.
3. UNO. Skvelá kartová hra pre viac hráčov. Pravidlá si dokonca môžete zmeniť podľa vlastných predstáv. Hra je obohatená o pravidlá, ako zmena smeru, zmena farby, obohatená je o zakričanie „uno“, ak vám ostane v ruke posledná karta. Pokiaľ si to neuvedomíte a nezakričíte, avšak zakričí váš protihráč, vy si musíte vziať opäť jednu kartu. Skvelý tip: Skúste pri čísle 1 položiť čo najskôr všetci jednu ruku na kôpku kariet. Kto položí posledný, musí si potiahnuť dve karty.

narozeniny.jpg
4. Twister. Hra vhodná pre osem hráčov. Musíte položiť ruky a nohy tam, kam to máte určené. Rozhodne sa zasmejete! Je dôležité udržať rovnováhu, pretože budete „preskakovať“ a naťahovať sa i ponad ostatných hráčov. Skúste k tomu pridať po pár pohárikoch a uvidíte, o čo sa to sťaží!
5. Hádaj, na čo myslím. Podobné ako activity, až na to, že tu máte len jednu možnosť – ukazovať, čiže pantomíma. Uvidíte, aké vtipné kreácie vzniknú, ak sa budete snažiť napodobniť napríklad ježka. Tu môžete zapojiť neobmedzený počet hráčov. Môžete hrať vo dvojici, v tímoch alebo každý sám za seba.
Veríme, že skúsite aspoň jednu zo spomínaných hier a že sa vám zapáči.