Hybrid ôsmej generácie

»          Bude sa jednať o kúsi veľmi známu U sériu týchto notebookov. Budú mať zníženú spotrebu na 15 V a úplne novou štvorjadrový  Intel Core procesor. Čo sa ale týka samotnej operačnej pamäte tohto zariadenia bude fungovať na 16 Gb a celkovej pamäte 1 Terabajt a stavanej grafické pamäte od Intelu.

klávesnice
 
»          Čo sa ale týka samotného rozmeru displeju , zariadenie má 12,2 IPS Full HD displejrozlíšením 1920 x 1200 pixelov a celkové rozmery tabletu sú 300 × 205 × 9,9 mm , a 300 × 205 × 15,9 mm a celková hmotnosť obi dvoch 900 g len samotný tablet a + 1,25 kg klávesnica.  Hlavný fotoaparát mohol mať trochu viac pixelov , no na akési fotenie okolia úplne postačí. Teda hlavný fotoaparát ma 8 mpx a predný 5mpx na bežne selfie či video hovory . Tablet okrem fotoaparátu obsahuje technológiu Dolby Audio na zlepšenie hudby , stereo reproduktory , a sklenený touchpad.
 
 
»          Na tomto tablet je dobre že môžete kedykoľvek a kdekoľvek pripojiť a zároveň odpojiť klávesnicu. Klávesnica nie síce podsvietená , no za to má zdvih až 1,5 mm , čo poteší hlavne tých ktorý si robia úlohy , ale veľa píšu na tablete. No ak nebudete chcieť mať pripojenú klávesnicu , môžete využiť dotykové pero Lenovo Active Pen 2.
 
»          Samotná batéria má výdrž 39 Wh, čo vám postačí na približne sedem až deveď hodín práce bez pripojenia adaptéru. Celý tablet pobeží na operačnom systému Windows 10 a môžete aj využiť aj hlasovú asistentku na rýchlejšiu pomoc a vyhľadávanie. Samotný predaj by mal odštartovať od začiatku jesene , a predávať by sa mal predávať okolo tisíc dolárov , no cena v eurách zatiaľ nie je ešte známa.

tablety

Zhrnutie
O tomto tablete vieme že má 16 gigovú operačnú pamäť zadný osem pixeloví fotoaparát , a klávesnicu ktorú môžeme kedykoľvek pripojiť a množstvo ďalšieho čo nám tento tablet ponuka. Či ale pôjde o tablet pri ktorom sa ľudia pretrhnú , zatiaľ nie je známe . No vieme že ak sa bude cena pohybovať okolo tisíc eur, pôjde o najdrahší tablet v súčasnosti.  

4.5/5 - (4 votes)