Hybrid ôsmej generácie

» Bude sa jednať o kúsi veľmi známu U sériu týchto notebookov. Budú mať zníženú spotrebu na 15 V a úplne novou štvorjadrový Intel Core procesor. Čo sa ale týka samotnej operačnej pamäte tohto zariadenia bude fungovať na 16 Gb a celkovej pamäte 1 Terabajt a stavanej grafické pamäte od Intelu.

klávesnice

» Čo sa ale týka samotného rozmeru displeju, zariadenie má 12,2 IPS Full HD displej s rozlíšením 1920 x 1200 pixelov a celkové rozmery tabletu sú 300 × 205 × 9,9 mm, a 300 × 205 × 15,9 mm a celková hmotnosť obi dvoch 900 g len samotný tablet a + 1,25 kg klávesnica. Hlavný fotoaparát mohol mať trochu viac pixelov, no na akési fotenie okolia úplne postačí. Teda hlavný fotoaparát ma 8 mpx a predný 5mpx na bežne selfie či video hovory. Tablet okrem fotoaparátu obsahuje technológiu Dolby Audio na zlepšenie hudby, stereo reproduktory, a sklenený touchpad.


» Na tomto tablet je dobre že môžete kedykoľvek a kdekoľvek pripojiť a zároveň odpojiť klávesnicu. Klávesnica nie síce podsvietená, no za to má zdvih až 1,5 mm, čo poteší hlavne tých ktorý si robia úlohy, ale veľa píšu na tablete. No ak nebudete chcieť mať pripojenú klávesnicu, môžete využiť dotykové pero Lenovo Active Pen 2.

» Samotná batéria má výdrž 39 Wh, čo vám postačí na približne sedem až deveď hodín práce bez pripojenia adaptéru. Celý tablet pobeží na operačnom systému Windows 10 a môžete aj využiť aj hlasovú asistentku na rýchlejšiu pomoc a vyhľadávanie. Samotný predaj by mal odštartovať od začiatku jesene, a predávať by sa mal predávať okolo tisíc dolárov, no cena v eurách zatiaľ nie je ešte známa.

tablety

Zhrnutie
O tomto tablete vieme že má 16 gigovú operačnú pamäť zadný osem pixeloví fotoaparát, a klávesnicu ktorú môžeme kedykoľvek pripojiť a množstvo ďalšieho čo nám tento tablet ponuka. Či ale pôjde o tablet pri ktorom sa ľudia pretrhnú, zatiaľ nie je známe. No vieme že ak sa bude cena pohybovať okolo tisíc eur, pôjde o najdrahší tablet v súčasnosti.