HUAWEI P8

Tento chytrý telefón je jedným z najlepších zo svojej rady Huawei v roku 2015. Čím je taký výnimočný? Ako som už spomenula, nezaujme iba svojím vzhľadom,ale aj rôznymi funkciami, ktorými je telefón doslova nabitý.

mobil

1. Extrémne plochý – Na to, koľko funkcií je v mobile, tento mobil je veľmi tenký a elegantný. Veľké plus, čo sa týka jeho vzhľadu, je jeho celokovové telo.
2. Ohromujúci výkon – Telefón zvláda takmer všetky hry a aplikácie bez ich sekania a vypínania.
3. Pre fotografov – Fotografie sú plné farieb, zaostrené a potešia každého fotografa. Sú v ňom zabudované digitálne zrkadlovky. Zahŕňa aj široký výber ďalších fotografických funkcií, ako napríklad kreslenie svetlom, či pokročilý blesk.
4. Užívateľská pamäť – Telefón disponuje naozaj s bohatou užívateľskou pamäťou – až 16 GB, čo môžeme považovať za veľmi uspokojujúce.
5. Konkurencieschopná cena – Mobil je dostupný aj za prijateľnú cenu, ktorá sa pohybuje od 205 €.

Niekoľko zaujímavých parametrov:

Operačný systém Android 5.0 (Lollipop)
Hmotnosť 144 g
Pamäť RAM 3072 MB
Veľkosť displeja 5.2”
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080
Rozlíšenie fotoaparátu 13 Mpix
Užívateľská pamäť 16 GB
Kapacita batérie 2680 mAh
Počet jadier procesora 8

mobily

Od jeho poslednej verzie P7 sa odlišuje Huawei P8 najmä svojím vzhľadom a kovovou konštrukciou, ktorá pôsobí luxusnejšie. Samozrejme, verzia P8 je o niečo väčšia a má aj väčší displej. Verzia P7 má hranatejšie boky oproti verzii P7. Pamäťové možnosti majú však rovnaké. Odlišná je však pamäť RAM, P8 ju má o 1 GB väčšiu. Externá pamäť (karta SD) však poskytuje širšie možnosti tiež vo verzii P8, pretože podporuje karty SD až do neuveriteľných 128 GB. A to už je čo povedať…

Huawei P8 je možné zakúpiť v niekoľkých farbách – biela, čierna, zlatá, strieborná. Pomocou tohto modelu dokážete zachytiť naozaj skvostné zábery. Mobilný telefón Huawei P8 je skutočne špičkový produkt za prijateľnú cenu s rozličnými funkciami.