Vďaka tomuto pásu osvietite viac kútov Vášho domova!

Rgb led pásnie je len obyčajný pás! Je to pás, ktorého dĺžka je v rozmedzí 5 m až 10 m a šírka podkladu 10 mm. S takto tenkým a dlhým pásom sa môžete dostať aj do úzkych škár, kde by ste sa s iným osvetlením nedostali. Dokáže Vám krásne osvetliť a zvýrazniť rohy stien, či kuchynskej linky. Dokáže Vám krásne podsvietiť stôl alebo regál alebo okno. Môžete ho využiť ako svietidlo, ale taktiež aj ako ozdobu, ktorá robí Váš dom útulnejším. Môžete si ho ľubovoľne nastrihnúť. Ak Vám stačí iba jeden meter, vôbec to nevadí. Z 5 metrov si 1 meter jednoducho a rýchlo vyrobíte. Má skutočne množstvo výhod, ktoré ho radia na číslo 1 na rebríčku efektívneho osvetlenia!

pásy

Len rgb led pás Vám umožní zmenu farieb. Máme pre Vás pripravenú obrovskú škálu rôznych farieb, medzi ktorými nie je možné, aby ste si nevybrali tú svoju.
Tento typ osvetlenia sa výborne hodí do každej domácnosti, do každého interiéru, ale taktiež aj exteriéru. Materiál, z ktorého je vyrobený, predpovedá dlhú životnosť a s našou zárukou sa nemusíte báť, že by ste oň len tak rýchlo prišli. Zaručuje Vám roky pohodového a dlhodobého používania, bez akýchkoľvek starostí!

Môžete si ho dať do izby, do kuchyne, na nočný stolík, na tajné skrýše pre Vaše ratolesti. Taktiež sa však skvelo https://www.startitup.sk/je-tu-uplne-novy-jeep-wrangler-vyzera-opat-skvelo/hodí na oživenie interiéru auta, či rôznych vkladov obchodov. Jeho použitie je neobmedzené, môžete ho dať skutočne kamkoľvek, pretože všade krásne zapadne.

digitální pás

Je to nenápadný, elegantný a designovo zaujímavý pomocník, vďaka ktorému bude Váš domov skutočným domovom, plným bezpečia a radosti!
Zmeňte si atmosféru večera jediným kliknutím! Pozvite Vašich známych na príjemné posedenie a prepnite svetlá na červenú, či žltú farbu. Doprajte si oddych s modrou farbou alebo krásne romantické miesto v zahalení vášnivej červenej farby. Aj toto všetko môžete dosiahnuť pomocou nášho rgb led pásu.