Prečo je tantrická masáž taká obľúbená?

Sú masáže, ktoré sa vymykajú akejsi zaužívanej predstave a stereotypom. A práve preto pôsobia zaujímavo, pričom na popularite naberá tantrická masáž, o ktorej ste už možno počuli aj vy. A možno ste ju už dokonca stihli zažiť. Každopádne je pre ňu typická nahota a tiež dotyky v oblasti intímnych partií. Je podobná ako erotická masáž, ale je potrebné si uvedomiť jednu vec.

  • A to fakt, že pracuje so sexuálnou energiou. Citlivé zaobchádzanie so sexuálnou energiou v človeku vyvolá nové impulzy, prinesie uvoľnenie a zároveň obohatí telo aj myseľ životnou energiou.

ruky, dlane

Po ťažkom dni, týždni alebo mesiaci dokáže ísť o veľmi účinnú formu relaxu. Behom hodiny môže prísť dokonalá regenerácia. Nie je to teda akási platená erotická služba, kde je prioritou rýchly orgazmus, ale precítená práca so sexuálnou energiou, príjemný odpočinok a čerpanie nových životných síl. Veľmi príjemné býva spravidla aj prostredie v tantra salónoch, ktoré je k týmto službám ideálne.

  • Čisté prostredie, výborná hygiena a dostatok súkromia. To všetko v sprievode atraktívnej tantra masérky a exotickej tantrickej hudby v pozadí.

Vlastne zostáva známe, že tantrickú masáž aplikujú takisto páry vo svojom súkromí. Netají sa tým napríklad ani spevák Sting a iné známe osobnosti. V takomto prípade je ale naozaj výhodou, ak aspoň jeden z partnerov ovláda potrebné „know how“. Ak poznáte aspoň základné senzuálne dotyky, s ktorými sa postupne dá dosiahnuť vytúžený efekt. A je len na vás, koľko to potrvá a koľko tomu dáte času.

zamilovaný pár

Pretože niektoré páry túto formu masáže aplikujú ako erotickú. Považujú ju za účinnú predohru, aby nastalo úvodné vzrušenie. Zatiaľ čo iní milenci využívajú túto tantric massage ako dlhotrvajúci sexuálny pôžitok. Ako niečo nové, čo sa líši od štandardného a väčšinou rýchleho styku. Miesto „klasického sexu“ tak venujú hodinu a možno aj viac práve týmto sexuálnym rituálom s liečivými účinkami.