Nerezové riešenie pre balkón, terasu i schodište

Stále väčšej obľube sa pri stavbách a rekonštrukciách tešia moderné riešenia balkónov, terás a schodíšť. Moderné riešenia poskytuje nielen dokonalý design, ale i kvalita materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a predovšetkým bezpečnosť.
Ak hľadáte dokonalé riešenie pre tieto prvky bývania, tak zvoľte zabradlie nerezove.

schodiště

Táto konštrukcia je dôležitým architektonickým prvkom, ktorý zaisťuje nielen bezpečnosť, ale tiež design, ktorý potom tvorí veľkú časť interiéru i exteriéru.
Tento materiál patrí k veľmi obľúbeným nielen vďaka kvalite, ale tiež vďaka nulovej údržbe a i cez to dlhej životnosti. Veľmi dobre vyniká v kombinácii s ďalšími materiálmi ako je drevo a sklo.

Investujete tak do kvality a estetického vzhľadu a splníte si predstavy o dokonalom bývaní. Navyše sú tieto varianty a materiály používané nielen v domácnostiach, ale aj v obchodných a firemných priestoroch, pretože pôsobia elegantne a luxusne.
Zabradlie nerezoveje atraktívnym prvkom, ktorý je odolný i voči náročným podmienkam napríklad počasia a podobne.Je vhodné nielen pre interiérové, ale aj exteriérové schodištia a predovšetkým balkóny, terasy či lodžie.
S týmto materiálom sa veľmi dobre pracuje, a tak umožňuje aj atypické riešenia ako sú točité či oblé schodištia a podobne.

schody

Môžete ich doplniť o výplne zo skla či doplnky z dreva a vznikne tak dokonalý detail prostredia, ktorý splynie so všetkým ostatným a vytvorí úchvatný dojem z interiéru i exteriéru.
Dôležité sú aj samotné úchyty používané k prichytení skla ako výplne, pretože ich design rovnako tvorí estetický prvok, ktorý nemá nijak narušiť ďalšie detaily, ktoré majú vyniknúť. Úchyty sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, aby splnili požiadavky zákazníkov a hlavne ich predstavy.

Splňte si aj vy predstavy o dokonalom bývaní a vsaďte na materiál a jeho design, ktorý nesklame.