Máte svoj talizman?

Čo sa týka mňa, vždy som chcela mať pri sebe nejaký šperk. Niečo, čo ma bude vystihovať, niečo, s čím budem stotožnená a niečo, čo bude pre mňa ako nejaký talizman, čo bude pre mňa znamenať maximum a kvôli čomu sa vrátim domov aj z autobusu, keď to proste zabudnem doma. To je niečo, čo ma malo sprevádzať na každej jednej ceste, ale ja som jednoducho nevedela prísť na to, čo by to malo pre mňa byť. Asi to malo byť niečo, čo dostanem a nie niečo, čo si kúpim sama, ale ako som to mala naozaj nájsť?

stříbný náramek

Všetko, na čo som myslela bolo, že jednoducho musím byť spokojná s tým, čo mi šťastie prinesie. Ale viete čo? Od mojej sestry som nakoniec dostala strieborny naramok. Vždy som bola šťastná, keď som od nej niečo dostala a keďže to bol šperk, ktorý bol pre mňa perfektný talizman, je mi jasné, že nakoniec budem spokojná hlavne s tým, že budem mať niečo jednoduché a niečo pekné, čo ma bude vystihovať. A keďže ma moja sestra tak dobre pozná, som rada, že mi našla niečo jemné a jednoduché. Viete, každý chce mať niečo pekné, čo môže stále nosiť.

náramek stříbrný

Keď sa zameriate na veci, ktoré sú pre vás dôležité, niekedy zistíte, že sú to práve aj veci, ktoré si na seba každý jeden deň dávate. A to je niečo, čo je smiešne a čo je vždy perfektné. Aj keď záleží len na maličkostiach, keď ide o vaše šťastie, každý jeden z vašich talizmanov musí byť na vás. A ja by som sa bola obvešala úplne všetkým, keby to bolo iba na mne. Ale verte tomu, že nakoniec je smiešne hlavne to, že sa pre ten malý talizmaník vrátite, aj keby to bola len pár centovka, ktorú nájdete len tak na zemi a neviete, čo by ste skôr mali urobiť. Ale nebojte sa. Vždy nájdete niečo, s čím sa viete stotožniť a čo je pre vás vždy dôležité. Mne dala talizman moja sestra a viem,že to budem úplne vždy nosiť, nech sa deje čokoľvek na svete. Milujem moju sestru za to všetko.