Prvotriedne IBC kontajnery

Pojem IBC kontajner je skratkou pre Intermedia bulk container. Do slovenčiny toto spojenie možno preložiť ako kontajner stredne veľkej kapacity. IBC kontajnery sú veľkoobjemové nádoby. Slúžia na bezpečnú a ľahkú manipuláciu s priemyselnými, nebezpečnými, potravinárskymi a chemickými kvapalinami. V súčasnosti našli svoje uplatnenie aj v záhradách rodinných domov či chatiek ako efektívne rezervoáre na pitnú a dažďovú vodu. Dažďovú vodu zachytávajú z odkvapov a vďaka veľkému objemu nádrže je možné skladovať (podľa výberu rozmeru) stovky litrov tejto životu potrebnej látky. Napriek tomu nezaberajú veľa priestoru.

IBC kontajner

IBC kontajnery Schoellerallibert.com/sk/ vyrobené z vysoko trvácneho a pevného plastu od holandskej spoločnosti Schoeller Allibert sú navyše plne odolné voči exteriérovým kolísavým zmenám vlhkosti a teplôt. Nepoškodené zotrvajú aj vyčíňaním vetra, pôsobeniu snehu a mrazu, pálivým lúčom slnka, odolávajú aj celodňovým dažďom. Ani tvrdé krúpy nedokážu narušiť pevný plastový povrch.

IBC kontajner

Na oficiálnej prehľadnej a usporiadanej stránke vyššie zmieňovanej spoločnosti Schoeller Allibert máte na výber zo skutočne veľmi pestrej palety výrobkov. V sekcii IBC kontajnery na Vás čaká 26 veľkoobjemových nádrží. Na výber máte z rozmerov začínajúcich na 250 litroch a finišujúcich na 1192 litroch. Pod každým produktom navyše nájdete prehľadnú tabuľku s užitočnými informáciami o katalógovom čísle daného typu IBC kontajnera, s presnými rozmermi uvedenými v milimetroch a s celkovou hmotnosťou kontajnera. Pokiaľ si sami netrúfate na výber a kúpu veľkoobjemovej nádrže, nezdráhajte sa navštíviť ktorúkoľvek z celkom 36 kamenných pobočiek po celom svete, pričom najbližšie sú v Rakúsku, Českej republike, Nemecku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a v Slovenskej republike.

Neoľutujete! Ceny Vás ohúria rovnako ako aj široký výber príslušenstva.