Nebojte sa obliecť pohodlne

Prísne oblečenie už dávno nie je moderné, dnes sa na veľmi obtiahnuté strihy ž tak prísne neprihliada. Nemusíme sa preto obávať obliecť si na seba čokoľvek, dokonca ani partnerovo sako, ktoré nám môže dokonale padnú aj napriek jeho väčšej veľkosti, akoby sme sami mali mať, alebo napriek tomu, že je vyrobené pre pánov. Spôsobov, ako sa obliekať je nespočetne veľa a vy si môžete vybrať ktorý len chcete.

hodinky

Kombinácia dámskych, elegantných prvkov spolu s uvoľnenými, možno až športovými nie je už dávno zakázaná. Práve naopak, takáto kombinácia sa dostáva čím Ďalej tým viac do popredia. Napríklad chunky tenisky s elegantnými bielymi, či čiernymi širokými nohavicami nie je už vôbec neodpustiteľná, práveže je veľmi štýlová. Voľnosť v obliekaní máme jednoducho na dosah ruky a čo túto možnosť využijeme, je rozhodnutie, ktoré závisí len a len od nás.
Či už sa teda rozhodnete skombinovať dokopy voľné, vintage džínsy spolu s lodičkami, partnerovo sako spolu s elegantnými, krátkymi čiernymi šatami a pančuchami, alebo elegantnejšie šaty spolu s akceptovateľnými teniskami, nemusíte sa vôbec báť vyjsť takto do ulíc. Módu máte vo svojich rukách vy sami, vy sami si určujete váš osobný a originálny štýl. Kopírovať iných ľudí nemusí byť vždy najšťastnejšou voľbou. Nie je problém, ak sa niekým inšpirujete, kopírovať ho však od úplných základov až po každý detail je skôr veľmi neoriginálne a takéto oblečenie vám vôbec nemusí sedieť. Najmä preto, lebo vy ste vy. Nájdite si preto svoje vlastné, originálne kombinácie a nebojte sa riskovať.

brýle

Pri kombinovaní elegantného a športového je hlavé len jedno, nájsť správnu cestu, ako na to. Uvedomiť si, že menej je niekedy viac. Nejde o to, že by nebolo všetko povolené, ale ak preháňate a snažíte sa byť silou mocou príliš extravagantný, nie je to vždy úplne správna cesta. Najmä pri extravagancii je veľmi podstatné uvedomiť si, že menej je niekedy viac.