Ako udržať svoju ejakuláciu na uzde.

Predčasná ejakulácia nebýva len záležitosťou neskúsených mladíkov a nedočkavých mužov, ktorí v sexuálnej oblasti dlhšie abstinovali. Predčasná ejakulácia môže byť aj psychický alebo zdravotný problém. Sex je aktivita, ktorá nie je záležitosťou na 5 minút. Predohra a stimulácia, ktorá samotnému pohlavnému styku predchádza, je tiež dôležitou súčasťou. Preto je potrebné si celý proces čo najlepšie vychutnať a nikde sa neponáhľať. O poruchách ejakulácie hovoríme vtedy, ak k orgazmu a ejakulácii samotnej dôjde do maximálne dvoch minút od samotného styku. Určiť, či ide naozaj o poruchu alebo nie, je veľmi individuálne.

Muz

Niektorí muži majú skrátka len slabú výdrž alebo nedokážu ejakuláciu sami kontrolovať, a preto by mali na svojom prejave v posteli trochu popracovať. Tantrická masáž môže v tomto prípade pomôcť. Ďalšou možnosťou je spomínaná neskúsenosť v sexuálnej oblasti. Časom ale bude dochádzať k oddialeniu ejakulácie. Stres, nervozita alebo iná psychická nepohoda taktiež neblaho pôsobí na výkon mužských intímnych partií. Rovnako, ako to býva pri poruchách erekcie. A nakoniec sú to aj príčiny fyzické, týkajúce sa anatómie pohlavného ústrojenstva a jeho abnormalít. Svalstvo môže byť ochabnuté a neplniť správnu funkciu. Medikamentózna liečba je pri závažnejších a dlho trvajúcich poruchách ejakulácie v tomto prípade na mieste.

Banan

Pomôcť si môžete aj bez zásahu lekára, aj keď najideálnejšie je sa s ním vopred poradiť. Extra super p force je generikum Viagry, špeciálne určené práve na poruchy ejakulácie. Obsahuje 100mg Sildenafilu a 100mg Dapoxetinu, ktoré vám pomôžu k uspokojivejším výkonom v posteli. Odporúča sa užívať pol tabletky Extra super p force pred pohlavnou aktivitou. Po dostatočnej stimulácii sa dostavia účinky. Ak nie, môžete užiť aj tabletku celú. Extra super p force ale nie je vhodný pre ľudí s ochorením srdca, pečene a obličiek.