Postarajte sa o Vaše potrubie

Zabezpečujeme čistenie kanalizácií a TV monitoring potrubia a tiež krtkovanie Pezinok a okolie. Máme tú najvýhodnejšiu cenu a za dopravu si neúčtujeme nič. Všetko je v cene a žiadne ďalšie poplatky Vám účtovať nebudeme. Ponúkame Vám krtkovanie a čistenie kanalizácií a upchatého potrubia ale aj upchatého WC. Čistíme a krtkujeme drezy, umývadlá aj kanalizačné stúpačky aj výlevky, odpadové guličky, kanalizačné výpuste aj dažďové zvody. Poskytujeme aj TV monitoring kanalizácie a tiež lokalizujeme poruchy potrubia a ďalšie inštalatérske práce. Využite ponuku vysokotlakového čistenia kanalizácie.

krtkovanie

Je to práve teraz najúčinnejší spôsob vyčistenia kanalizačných potrubí. Vyčistíme kanalizáciu z vonkajšej šachty, ani nie je potrebné, aby sme vošli do domu. Tiež je minimálne riziko, že sa poškodí potrubie. Čistenie je dôležitá prevencia proti upchatiu a poškodeniu. Dôkladne prečistíme aj dlhé potrubia vďaka dlhej hadici, ktorá má ďaleký dosah. My Vaše potrubie rýchlo navrátime späť do prevádzky, nepoškodí sa potrubie, poradíme si aj z veľkou špinou a usadeninami, a predĺži sa Vám životnosť potrubia. Elektromechanické čistenia sa využíva v menších priestoroch. Napríklad v bytových priestoroch.

krtkovanie

Je vykonávané pomocou elektromotora a ohybných kovových špirál. Krtkovanie sa využíva na čistenie toaliet, drezov, odtokov aj kanalizácie. Výhody elektromechanického čistenia sú početné: perfekte prečistí všetky potrubia – malé aj veľké, nehrozí, že sa vyplaví odpad z kanalizácie, celý proces je rýchly a dokonca aj šetrí životné prostredie. Tiež poskytujeme monitoring kanalizácie a využíva sa pri havarijných stavoch. No je vhodné aj pre prevenciu. Vďaka tomuto je možné jednoducho nájsť dôvod poškodenia s veľkou presnosťou. Ak máte o naše kvalitné služby záujem, neváhajte nás kontaktovať ešte dnes.